Odborná instalace

Montujeme vnitřní i venkovní stínění, včetně motorových pohonů a napojení na elektrický rozvod ve vašem domě.

Prodejna v Ostravě

Navštivte prodejnu Impono v Ostravě a vyzkoušejte, jak je snadné roztáhnout markýzu pomocí dálkového ovládání

Ukázat na mapě

Žaluzie do plastových oken a eurookenChcete spočítat cenu?

Váš e-mail ani telefon nikomu neprozradíme. Slouží nám výhradně k odpovědi na vaši poptávku, slibujeme.

Horizontální žaluzie patří již delší dobu mezi nejrozšířenější druh stínění. Žaluzie slouží k tomu, abychom mohli přistínit sluneční paprsky a zamezili jim průnik do našeho domova či kanceláře. Pomocí kuličkového řetízku můžeme jednoduše naklápět lamely žaluzií, a tím regulovat sluneční svit do interiéru. Rovněž chrání naše soukromí, kdy omezují pohled do domu. Přestože se v naší nabídce objevily již další novinky v oblasti vnitřního stínění, jako např. Plisé žaluzie, horizontální hliníkové žaluzie do plastových oken a eurooken, stále patří mezi nejvíce montované interiérové stínění. Je to dáno jejich kvalitou a cenou.

Kvalita až na prvním místě

Žaluzie, které nabízíme jsou velmi kvalitní a mají dlouhou životnost. Tomu odpovídá také záruka 48 měsíců, kterou výrobce nabízí. Můžete si vybrat z několika typů žaluzií. Nejčastěji používané jsou žaluzie Max 25, které jsou špičkou v interiérových žaluziích a vynikají tichým a lehkým chodem. Mechanismus je ukryt pod zaoblenou RONDO lištu. Žaluzie IDS má klasický hranatý profil, který kryje mechanismus a po stranách je opatřen zaoblenými plastovými krytkami.

Na výběr spousta barevných odstínů

Vyberete se z mnoha barev tak, aby jste je sladili s interiérem. Možností je i volba imitace dřeva, která se hodí do dřevěných oken či interiérů, kde je dřevo jako hlavní prvek. Lamely nabízíme ve dvou tloušťkách, základní má tloušťku 0,18 mm a ty silnější 0,21mm (ty ocení zejména rodiče malých dětí, majitelé pejsků nebo koček).

Tip pro vás: Dejte si pozor na konkurenční žaluzie, někteří nabízejí lamely s tloušťkou pouze 0,15 mm.

Nepřijdete o záruku na okna

Montáž žaluzií je jednoduchá, připevňujeme ji pomocí vrutů do zasklívacích lišt. Nezasahujeme tedy do rámu okna a vy se nemusíte bát, že ztratíte na okna záruku. Žaluzie umíme namontovat i do oken se šikminami, tedy trojúhelníková okna apod. Také si můžete vybrat typ s brzdou, kde není potřeba montáž úchytu na řetízek.

Vnitřní žaluzie MAX

Vnitřní žaluzie MAX

Vnitřní žaluzie MAX Stále žádaná klasika ... Žaluzie MAX 25 se zaoblenou lištou je vhodná do všech…

Vnitřní žaluzie IDS

Vnitřní žaluzie IDS

Vnitřní žaluzie IDS Vnitřní žaluzie IDS je jednou z našich nejpoužívanějších žaluzií. Typickým…

737 726 650