Odborná instalace

Montujeme vnitřní i venkovní stínění, včetně motorových pohonů a napojení na elektrický rozvod ve vašem domě.

Prodejna v Ostravě

Navštivte prodejnu Impono v Ostravě a vyzkoušejte, jak je snadné roztáhnout markýzu pomocí dálkového ovládání

Ukázat na mapě

Žaluzie do plastových oken a eurookenChcete spočítat cenu?

Váš e-mail ani telefon nikomu neprozradíme. Slouží nám výhradně k odpovědi na vaši poptávku, slibujeme.

Horizontální žaluzie patří již delší dobu mezi nejrozšířenější druh stínění. Žaluzie slouží k tomu, abychom mohli přistínit sluneční paprsky a zamezili jim průnik do našeho domova či kanceláře. Pomocí kuličkového řetízku můžeme jednoduše naklápět lamely žaluzií, a tím regulovat sluneční svit do interiéru. Rovněž chrání naše soukromí, kdy omezují pohled do domu. Přestože se v naší nabídce objevily již další novinky v oblasti vnitřního stínění, jako např. Plisé žaluzie, horizontální hliníkové žaluzie do plastových oken a eurooken, stále patří mezi nejvíce montované interiérové stínění. Je to dáno jejich kvalitou a cenou.

Kvalita až na prvním místě

Žaluzie, které nabízíme jsou velmi kvalitní a mají dlouhou životnost. Tomu odpovídá také záruka 48 měsíců, kterou výrobce nabízí. Můžete si vybrat z několika typů žaluzií. Nejčastěji používané jsou žaluzie Max 25, které jsou špičkou v interiérových žaluziích a vynikají tichým a lehkým chodem. Mechanismus je ukryt pod zaoblenou RONDO lištu. Žaluzie IDS má klasický hranatý profil, který kryje mechanismus a po stranách je opatřen zaoblenými plastovými krytkami.

Na výběr spousta barevných odstínů

Vyberete se z mnoha barev tak, aby jste je sladili s interiérem. Možností je i volba imitace dřeva, která se hodí do dřevěných oken či interiérů, kde je dřevo jako hlavní prvek. Lamely nabízíme ve dvou tloušťkách, základní má tloušťku 0,18 mm a ty silnější 0,21mm (ty ocení zejména rodiče malých dětí, majitelé pejsků nebo koček).

Tip pro vás: Dejte si pozor na konkurenční žaluzie, někteří nabízejí lamely s tloušťkou pouze 0,15 mm.

Nepřijdete o záruku na okna

Montáž žaluzií je jednoduchá, připevňujeme ji pomocí vrutů do zasklívacích lišt. Nezasahujeme tedy do rámu okna a vy se nemusíte bát, že ztratíte na okna záruku. Žaluzie umíme namontovat i do oken se šikminami, tedy trojúhelníková okna apod. Také si můžete vybrat typ s brzdou, kde není potřeba montáž úchytu na řetízek.

Vnitřní žaluzie MAX 25 s RONDO lištou

Vnitřní žaluzie MAX 25 s RONDO lištou

Vnitřní žaluzie MAX 25 s RONDO lištou Stále žádaná klasika ... Žaluzie MAX 25 s RONDO zaoblenou…

Vnitřní žaluzie IDS

Vnitřní žaluzie IDS

Vnitřní žaluzie IDS Vnitřní žaluzie IDS je jednou z našich nejpoužívanějších žaluzií. Typickým…

737 726 650