Odborná instalace

Montujeme vnitřní i venkovní stínění, včetně motorových pohonů a napojení na elektrický rozvod ve vašem domě.

Prodejna v Ostravě

Navštivte prodejnu Impono v Ostravě a vyzkoušejte, jak je snadné roztáhnout markýzu pomocí dálkového ovládání

Ukázat na mapě

Záclony, japonská posuvná stěna a roletky v STEELHOTELU

Látkovým stíněním jsme zútulnili také STEELRESTAURANT a STEELBAR v Třinci.

Použity byly záclony firmy Bematech s jednoduchým skladem a průsvitnou látkou doplněné o látkové roletky Apollo, které při ostrém slunci zatemňovaly interiér. Japonská posuvná stěna od firmy Climax, pak dominovala v restauraci s uměle vytvořenou kamenitou dekorací.

Barevné tóny

Restaurace a bar procházely celkovou rekonstrukcí, při které bylo důležité skloubit všechny barvy v interiéru do jedné koncepce. Záclony tvořily největší podíl zastínění, proto byla zvolena bílá barva, která se doplňovala s šedými a béžovými roletkami. Také japonská stěna měla nádech do neutrální šedé barvy.

Ovládání rolet a záclon

STEELHOTEL má spoustu hostů a proto se dbalo také na komfort všech. V případě nežádoucího slunce, stačí zmáčknout tlačítko na dálkovém ovládání a rolety se sami zatáhnou. V prostorách restaurace, baru a salónku bylo použito přes 30 látkových rolet, tudíž ruční ovládání nebylo na místě. Komfort dálkového ovládání určitě ocení jak personál tak klienti.

Zeptali jsme se manažerky paní Szotkové na pár otázek:

1. Nechala jste si poradit nebo výběr materiálu a výrobku byl čistě na vás?

Celý projekt a celkový facelift naší restaurace a baru se tvořil s naším panem architektem. Zastínění v minulosti tvořily vertikální žaluzie, které se moc neosvědčily (nebyla to tedy z hlediska provozu a estetiky ta správná volba). Prostory jsme chtěli zútulnit a zároveň jsme požadovali kvalitní zastínění (jižní strana budovy), které by zapadalo do celkového designu projektu. Ve spolupráci s firmou IMPONO a našeho architekta jsme našli cestu k docílení příjemného estetického vzhledu. Barevnost jsme ponechali na panu architektovi a firma IMPONO nám doporučila materiál, který bude především praktický k požadovanému provozu. Prolíná se zde luxus, komfort, krása a praktičnost. Ohlasy na samotné záclony a zastínění jsou od našich zákazníků velice pozitivní.

2. Byla jste spokojena s přístupem firmy a celkovým dílem?

Ano, velice spokojena. Oceňuji profesionalitu, příjemné jednání a rychlost v řešení vyskytnutých problémů. Zaměstnanci se chovali v rámci zakázky velice ochotně, přátelsky, svou práci vykonali s naprostou profesionalitou. Zkoordinovat několik profesí najednou je vždy složitý proces a firma IMPONO zapadla do celkové koncepce jedinečně. Ještě jednou touto cestou mnohokrát děkuji za spolupráci celému týmu firmy IMPONO. S celkovým dílem jsou spokojeni nejenom majitelé a vedení, ale především, co nás nejvíce těší, naši zákazníci. Firmu IMPONO mohu vřele doporučit.

Za firmu IMPONO musím říct, že takových zákazníků jako je STEELHOTEL v čele s paní Szotkovou bych si přál více. Profesionální avšak velmi příjemný až přátelský přístup ke všem našim zaměstnancům, výborná organizace stavebních prací apod. Proto Vám vřele tento hotel doporučuji. Dalibor Varga jednatel IMPONO s.r.o.

737 726 650