Odborná instalace

Montujeme vnitřní i venkovní stínění, včetně motorových pohonů a napojení na elektrický rozvod ve vašem domě.

Prodejna v Ostravě

Navštivte prodejnu Impono v Ostravě a vyzkoušejte, jak je snadné roztáhnout markýzu pomocí dálkového ovládání

Ukázat na mapě

TaHoma® inteligentní systém pro váš dům

TaHoma® = inteligentní ovládání celého domu

Možná jste již postřehli, že v médiích proběhla reklamní kampaň firmy SOMFY na systém inteligentního ovládání domu - TaHoma®. Vzhledem k tomu, že SOMFY ovládá i naši stínící techniku, Vám tento systém představíme:

Jednoduše ze smartphonu, tabletu, počítače

Ovládání venkovních rolet, venkovních žaluzií, závěsů, terasových markýz, garážových vrat, vjezdových bran z Vašeho chytrého telefonu, tabletu, počítače? Sen? Nikoliv. Je to skutečnost! 

A tím to nekončí. Ovládat tímto inteligentním systémem lze i osvětlení, topné systémy, větrné a sluneční čidla, alarmy, bezpečnostní systémy, vnitřní žaluzie, záclony a závěsy, okenice, screenové rolety a již zmíněné venkovní rolety a venkovní žaluzie, kazetové markýzy, pergoly, garážová vrata, vjezdové brány.

Systém Tahoma® = ochrana před vloupáním, úspora energie, úspora Vašeho času, který můžete věnovat svým blízkým. Pokud si systém Tahoma zakoupíte dnes, můžete mít jistotu, že nezestárne. Vždy aktuální software budete mít k dispozici. Aplikace jsou k dispozici pro Android i iOS.  

Ochrana před vloupáním

Scénáře, které si navolíte, nasimulují Vaši přítomnost a vy si klidněji užijete dovolenou.

Úspora energie

Jiný scénář pro letní a zimní měsíce. V létě bude žádoucí, aby se přes den při nadměrném slunečním záření, rolety či žaluzie stáhly a interiér se nepřehříval, zatímco v zimě budeme chtít pravý opak. Tak můžete uspořit cca. 800 kWh energie.

Okamžitá informovanost

Ať budete kdekoliv, TaHoma® Vás informuje v jakém stavu se nachází zapojená zařízení tzn. zda je žaluzie, roleta, markýza stažená či vytažená. Pokud dojde k nenadálé události, vy se to hned dozvíte, např. pokud stínící technika narazí na překážku, dojde k vloupání či požáru. 

Kompatibilita

Se systémem TaHoma® je kompatibilních přes 100 produktů firmy Somfy a mnoho dalších zařízení od světových výrobců.

Do systému TaHoma® mohou být jednotlivá zařízení přidávána postupně. Díky bezdrátové technologii io-homecontrol® nevyžadují složitou instalaci.

TaHoma® je otevřená pro ostatní světové výrobce:

 


Přiložené soubory ke stažení

737 726 650