Odborná instalace

Montujeme vnitřní i venkovní stínění, včetně motorových pohonů a napojení na elektrický rozvod ve vašem domě.

Prodejna v Ostravě

Navštivte prodejnu Impono v Ostravě a vyzkoušejte, jak je snadné roztáhnout markýzu pomocí dálkového ovládání

Ukázat na mapě
Ke stažení

Kazetová markýza KASETAChcete spočítat cenu?

Váš e-mail ani telefon nikomu neprozradíme. Slouží nám výhradně k odpovědi na vaši poptávku, slibujeme.

SOUHLASÍM se zasíláním obchodních sdělení v elektronické podobě (zákon č. 480/2004 Sb. § 7). Vaše data, která uvádíte, jsou důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována dalším subjektům.

Markýza slouží především k zastínění větších ploch teras nebo balkónů. Umožní nám i našim dětem pobyt na čerstvém vzduchu a to i za horka, kdy posezení na terase bez markýzy by bylo spíše utrpením. Bez markýzy se dnes už prostě žádná terasa neobejde. Naše nabídka markýz je velmi obsáhlá a každý zákazník si určitě vybere tu, která by mu pro zastíněnění jeho terasy či balkónu nejvíce vyhovovala.

Markýza Kaseta patří mezi kazetové markýzy. Velkou výhodou kazetových markýz je to, že látka je chráněna před nepříznivými přírodnímy vlivy. V případě jejího nevyužívání a to hlavně v zimních měsících je látka uzavřena v boxu, který ji chrání. Přestože látky na našich markýzách jsou velmi vysoké kvality, mají impregnaci, která je chrání proti plísni a taky UV záření, tak uschování látky v kazetě ji určitě prodlouží životnost.

Zapadající slunce vyřeší výsuvný volán.
 

Velkou výhodou kazetové markýzy Kaseta je možnost zvolit variantu s přídavným výsuvným volánem, který vyjíždí z čelního profilu markýzy. To oceníme zejména při západu sluníčka, které má tendenci markýzu podsvítit. My pouze vytáhneme volán z čelního profilu a můžeme si pobyt na terase či balkónu prodloužit a to bez mžourání očí proti slunci.

Ovládání kazetové markýzy


Můžeme zvolit ruční nebo motorické. U motorického ovládání je ještě možná volba na vypínač nebo na dálkové ovládání. U větších markýz vám určitě doporučíme ovládání motorické. Pánové sice mohou využít posilovnu zdarma, ale věřte nám, že pro naše křehké polovičky je typ na ruční ovládání dosti namáhavý a nejednu odradí vytáhnout si po ránu ručně markýzu, aby si vypila kafe než půjde do práce či na tenis.

Motorické ovládání markýzy lze zahrnout do systému inteligentního domu Somfy TaHoma®.

Výběr z barev
 

Hliníkový box markýzy, který můžeme dodat v jakékoli barvě RAL má velmi moderní a příjemný vzhled, takže na vaší fasádě nebude působit rušivým dojmem. Naopak, stane se příjemným doplňkem ladící oku. Z našeho obsáhlého vzorníku látek nebudete mít problém vybrat si pro vás tu nejpěknější. Látka je upevněna v kazetě na hřídeli a opačný konec je připevněn k čelnímu profilu, který je spojen s boxem předpruženými kloubovými rameny.

Poručíme větru, dešti


Jako doplněk máme v nabídce větrné, otřesové a dešťové čidlo, nemusíte myslet na zatažení markýzy pokud přijde silný vítr či déšť. Pokud využíváme markýzu i k tomu, aby nám ochránila místnost před zahříváním sluníčkem, můžeme využít sluneční čidlo, které již zrána po východu slunce zachytí sluneční paprsky a markýze dá povel k vytažení. Odpadá nám tedy starost myslet na to, kdy markýzu zatáhnout, či vytáhnout a své myšlenky věnovat něčemu jinému.

Max. šířka 1300 cm
Min. výsuv 150 cm
Max. výsuv 400 cm
Sklon 5°- 40°
Barva konstrukce RAL 9016, 9006, 8019, antracit
Montáž stěna - strop - krokev

Další typy

Kazetová markýza SEGNO

Kazetová markýza SEGNO

Kazetová markýza Segno se svým hranatým tvarem hodí hlavně k moderním novostavbám, kde vypadá…

Kazetová markýza SCRIGNO

Kazetová markýza SCRIGNO

Velmi malá uzavřená kazeta o rozměru 213 x 132 mm ve tvaru vajíčka působí na budově elegantně a…

Kazetová markýza KASETA

Kazetová markýza KASETA

Markýza slouží především k zastínění větších ploch teras nebo balkónů. Umožní nám i našim dětem…

Kazetová markýza PRIMA BOX

Kazetová markýza PRIMA BOX

PRIMA BOX je základní kazetová markýza s kloubovými rameny. Hodí se na zastřešení teras rodinných…

Kazetová markýza NOVETA BOX

Kazetová markýza NOVETA BOX

Kazetová markýza NOVETA BOX s kloubovými rameny, je markýza moderního, jednoduchého vzhledu. Design…

737 726 650